B&BC a.s.
Sortiment společnosti zahrnuje prvky pro komunikace a zpevněné plochy, trubní a šachtový program, plotové a základové tvarovky, filigránové stropní desky a prefabrikovaná schodišťová ramena.
BACHL, spol. s r.o.
V České republice je firma BACHL vnímána především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií, zejména polystyrenu pro fasádní systémy.
BEST, a.s.
BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu, oblíbené zámkové dlažby v mnoha barevných provedeních.
Českomoravský cement, a. s.
Cement je práškové hydraulické anorganické pojivo. Po smíchání s vodou vytváří kaši, která tuhne a tvrdne, a to jak na vzduchu, tak i pod vodou.
Color Expert Storch CZ, s.r.o.
nářadí na nanášení barvy, válečky, štětce, nářadí na přípravu podkladu, nářadí na tapetování a pokládání podlahy, pomůcky na oblepení, přikrytí a ochranu
Den Braven Czech and Slovak a.s.
Díky širokému výběru produktů si pro svoji aplikaci vždy vyberete ten nejlepší tmel, silikon, lepidlo, polyuretanovou pěnu, stavební přísady jako sokrat, hloubkové penetrace, barvu apod.
Direct Import Group, s.r.o.
Dodavatel stavebního nářadí všeho druhu.
GODELMANN CZ, s.r.o.
Společnost vyrábí už po dobu několika generací betonové prvky, které svojí kvalitou, designem a funkcionalitou nastavují úroveň v oboru stavebnictví. Jeho sortiment evokuje přírodní materiály a doplňuje tak výrobky stávajících českých výrobců, zejména ve větších formátech dlažeb.
Hasit
Šumavské vápenice a omítkárny, a.s.

Našim cílem je zákazníkovi nabídnout kompletní sortiment vysoce kvalitních produktů pro všechny odvětví stavebnictví, mezi stálice patří především jádrové omítky a štuky.
KB-BLOK systém, s.r.o.
Společnost kontinuálně rozvíjí systém betonového zdění, od tvarovek přes skandinávskou střešní krytinu, systém opěrných zdí, prvky zahradní architektury až po dlažbu, dílce a další výrobky. Nejprodávanějšími produkty jsou výrobky z řady štípaných plotových tvarovek a elegantních hladkých playbloků.
KNAUF Praha s.r.o.
Základní prvek stavebnicového systému tvoří sádrokartonová deska vyrobená ze sádrového jádra opláštěného speciálním kartonem. Součástí systému jsou spojovací prvky, závěsy, těsnící a bandážovací pásky, tmely.
LiaBet s.r.o.
Firma se zabývá nabízí betonové dílce nahrazující bednění, tepelně izolační liaporové tvárnice pro obvodové zdivo, betonové tvárnice, cihly  a stropní systém určený ke kompletní montáži stropních konstrukcí.
LIKOV s.r.o.
Celý sortiment nabízený firmou LIKOV zahrnuje nejen širokou škálu profilů pro suchou výstavbu a omítkové systémy, ale také tkaniny, hmoždinky, bandáže, folie a mnoho dalších doplňků.
Franken Maxit s.r.o.
Zákazníci si mohou vybrat z několika ucelených materiálových systémů: podlahových, zateplovacích, omítkových, sanačních, zdicích, systémů penetrací a barev, systémů stříkaných a litých betonů.
Onduline
stavební materiály, spol. s r.o.

Firma vyrábí lehké asfaltové, plechové a plastové střešní krytiny, hydroizolace - především oblíbené "bublinkové "izolační folie fondaline, střešní okna a fotovoltaické systémy.
PARAMO, a.s.
Asfaltový pás je základním hydroizolačním materiálem. Jeho použití je univerzální. Montáž je nenáročná. Součástní jsou také pásy s hliníkovou fólií s ochranou proti radonu.
 
BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.

Historie PCI v České republice sahá do roku 1995, kdy vznikla dceřiná společnost firmy PCI Augsburg - PCI Stavební hmoty Česká republika. V roce 2015 dochází k rozšíření produktového portfolia o oblast zateplovacích systémů, fasádních barev, interiérových barev, ochranných nátěrů na dřevo, sanací a izolací železobetonových konstrukcí. Značka PCI tak upevňuje pozici technologického leadra v oblasti stavebních materiálů.

Pipelife Czech s.r.o.
Společnost je výrobcem a prodejcem plastových potrubních systémů s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu „Pipelife"- především široce používané oranžové KG kanalizační trubky a doplňky.
PRESBETON Nova, s.r.o.
Ucelený sortiment zámkových a plošných dlažeb, s širokou škálou barev, formátů i povrchů, systém zdicích tvarovek, výroba prvků venkovní architektury, vhodná pro parkové a sadové úpravy, oblíbené svahovky Luna a zahradní obrubníky.
RONN Water Management s.r.o.
Široká nabídka sklepních světlíků, sklepních oken a větracích šachet, výrobua vybavení pojízdných vra, výroba mřížových roštů, odvodňovacích systémů a upevňovací techniky.
Schiedel, a.s
Univerzální komínové systémy Schiedel dávají záruku nejen jistoty a pohody bydlení, ale i nezávislosti pro celé generace.

URSA CZ s.r.o.
Společnost je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na českém trhu. Od roku 2003 je URSA součástí evropské skupiny URALITA, působící v oblasti výroby a distribuce stavebních materiálů.

VELUX
Česká republika, s.r.o.
Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna.
VEN s.r.o.
Za dobu své existence si získala firma pevné místo na trhu s ručním nářadím. Nabízí široký sortiment kvalitního nářadí z dovozu i tuzemska.
Saint-Gobain
Weber Terranova, a.s.
Společnost je dodavatelem a výrobcem vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.
Wienerberger
cihlářský průmysl, a. s.
Protože myslíme na všechny části stavby, kromě poctivých pálených cihel, překladůstropních systémů, dlažeb, malt a doplňků nabízíme i velmi efektivní stavební systém.
Xella CZ, s.r.o.
Podnik prodává své výrobky pod známými značkovými jmény YTONG pro pórobeton a FERMACELL pro sádrovláknité desky. Další značky společnosti Xella jsou SILKA - vápenopískové tvárnice, HEBEL, AESTUVER a MULTIPOR.

 

   

Letní provozní doba  

Po 7:00 ÷ 17:00
Út 7:00 ÷ 17:00
St 7:00 ÷ 17:00
Čt 7:00 ÷ 17:00
7:00 ÷ 17:00
So 8:00 ÷ 11:00
Ne zavřeno
   

Zimní provozní doba  

Po 7:30 ÷ 16:00
Út 7:30 ÷ 16:00
St 7:30 ÷ 16:00
Čt 7:30 ÷ 16:00
7:30 ÷ 16:00
So zavřeno
Ne zavřeno